2023/24 hooajal lennutame teid Tenerifele esmaspäeviti ja reedeti.
Alates 08.01.2024 toimuvad väljalennud esmaspäeviti ja neljapäeviti. Lend nr.
BT881 AIR BALTIC (EE) . Väljasõidud vastavalt  Tallinnast 8.00 või 8.10  ja saabumine Tenerife Sur lennujaama 13.00 või 12.25 (kohalik aeg).
Pagas AIR BALTIC
Lubatud pagasimäär Air Balticu lennul (23 kg + käsipagas kogukaaluga 8 kg, mille lubatud mõõdud 55x40x23 cm + 1 isiklik ese mõõtudega kuni 30x40x10 cm, lisainfo: https://www.airbaltic.com/en/cabin-baggage) (v.a juhul kui lennupiletil on märgitud teisiti). Alla 2-aastaste laste lubatud äraantav pagas on kuni 10 kg ja lisaks kaasa võib võtta max kuni 10 kg kaaluva kergkäru. Juhul kui pere pakib kaasa ühe kohvri, ei tohi selle kaal ületada 32 kilo. Kõik terariistad palume pakkida äraantavasse pagasisse. Väärisesemed, fotoaparaadid ja kaamerad palume pakkida käsipagasisse. Üle 70% alkoholi viimine üle piiri on keelatud! Kõik käsipagasis olevad vedelikud (s.h. hambapasta, kreemid jms) peavad mahtuma ühte ühe liitri suurusesse läbipaistvasse suletavasse minigrip kotti. Kilekotti paigutatavate vedelike pakendite individuaalne maksimumsuurus on 100 ml. E-sigarette on lubatud lennuki pardale võtta ainult käsipagasis. Veespordivarustuse (ja suuremahulise eripagasi) transfeer lennujaamast hotelli ja tagasi on lisatasu eest. Eripagasist tuleb reisikorraldajat teavitada hiljemalt 7 päeva enne lendu.

Toitlustus
Air Balticu lendudel on pardatoitlustust võimalik tellida enne reisi või online check in'is. https://www.airbaltic.com/meal või https://airbalticmeal.com/en/alacarte/


Saatke meile oma soov reisi kuupäevadega ning inimeste arv ja vanused.
Email again: